Wyróżnienie w rankingu TOP10 biur rachunkowych

Biuro Rachunkowe Value Business Agata Socha

Z przyjemnością informujemy, że dzięki wieloletniej współpracy naszego zespołu, doczekałyśmy się wyróżnienia w rankingu 10 najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu, konstruowanym przez portal Wirtualna Polska. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do zapoznania się z katalogiem usług naszego biura!

Value Business – najlepsze biuro rachunkowe w Poznaniu

Jeśli zakładasz własną działalność gospodarczą, potrzebujesz pomocy dotyczącej wyboru jej rodzaju, czy rejestracji – świetnie trafiłeś! Pomożemy Ci nie tylko w podjęciu decyzji związanej z rodzajem działalności, ale również w:

· prowadzeniu księgowości – zarówno w trybie zdalnym, jak i stacjonarnym,
· prowadzeniu działu kadr i płac,
· tworzeniu biznesplanu i prognoz finansowych,
· przygotowaniu dokumentów dla banku, czy inwestora,
· wystawianiu faktur za pomocą specjalnego programu,
· robieniu sprawozdań dla GUS,
· prowadzeniu stosownej dokumentacji, sprawozdań i ksiąg.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie. Stale się doskonalimy, biorąc udział w szkoleniach i kursach dodatkowych.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych księgowych, które pomogą Ci rozwiązać wiele problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. W pracy z naszymi klientami wybieramy nowoczesne techniki prowadzenia księgowości. Oferujemy oprogramowania ułatwiające organizację pracy. Posługujemy się dodatkowymi systemami zabezpieczającymi Państwa dane, zatem zapewniamy maksimum dyskrecji i bezpieczeństwa. Współpracujemy również z kancelarią prawną i prowadzimy szkolenia z zakresu kwestii podatkowo-księgowych, a to wszystko po to, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

^