Księgowość online

Chcesz zlecić prowadzenie księgowości w swojej firmie, jednak zależy Ci na łatwym i szybkim rozwiązaniu, które nie angażowałoby zbytnio Twojego czasu Zachęcamy Cię do kontaktu z nami, prowadzimy biuro księgowe online, dzięki temu w przystępny i co najważniejsze naprawdę ekspresowy sposób załatwisz wszystkie formalności dla ZUS i US i nie tylko!

Zalety księgowości online

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych klientów, zdecydowaliśmy się uruchomić zdalną księgowość. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, by przesłać nam wszystkie, potrzebne dokumenty. Kontaktujesz się z nami mailowo lub przez dedykowany portal klienta, gdzie masz dostęp do wszystkich swoich dokumentów, umów, materiałów koniecznych do rozliczeń oraz wyniki firmy. Dzięki temu jesteś stale na bieżąco, w dogodnym dla siebie czasie korzystasz ze wszystkich danych.

Organizujemy też spotkania online, na których omawiamy interesujące Cię tematy, a także bieżące sprawy. W sposób przystępny informujemy również o dynamicznie zmieniających się przepisach, dlatego nie musisz obawiać się tego, że nie zdołasz samodzielnie nadążyć za wprowadzaniem zmian w rozliczeniach czy innych dokumentach księgowych.

 

księgowość

 

Co obejmuje księgowość online?

W ramach księgowości online oferujemy:
● zdalny kontakt z biurem,
● załatwianie wszystkich spraw on-line,
● dostęp do portalu klienta on-line,
● dostęp do wszystkich faktur 24h,
● dostęp do programu do wystawiania faktur,
● spotkania on-line,
● odbiór dokumentów przez naszego kuriera.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą z biurem księgowym online. Z chęcią podejmiemy się prowadzenia ksiąg handlowych i rozliczeń firm także spoza Poznania. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Wyślij do nas wiadomość:

^