Co zyskujesz ?

NOWOCZESNA KSIĘGOWOŚĆ

Oferujemy elastyczne usprawnienia współpracy wprowadzając nowoczesne rozwiązania wspierane przez renomowane oraz bezpieczne oprogramowania i systemy, pozwalające między innymi na elektroniczne przesyłanie dokumentów, importowanie plików, dostęp on-line oraz program do wystawiana faktur.

DORADZTWO GOSPODARCZE

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na wprowadzanie szybkich i sprawnych rozwiązań wspierających rozwój obsługiwanych podmiotów. Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych – jesteśmy partnerem w biznesie, który zna wartość firmy : VALUE BUSINESS.

USŁUGI PRAWNICZE

Współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Bartosz Gera, dzięki której podejmowane decyzje biznesowe w środowisku zmieniających się regulacji prawnych zapewniają wysoki stopień skuteczności i bezpieczeństwa.

WSPARCIE ROZWOJU

Zostaliśmy zaproszeni do  współpracy z Grupą Profesja w Poznaniu przy realizacji projektów unijnych z obszaru aktywizacji zawodowej. Prowadzimy szkolenia z zakresu ubezpieczeń społecznych i aspektów podatkowo-księgowych w firmie oraz konsultacje w zakresie tworzenia biznes planów.

CERTYFIKATY

Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów nr 46984/2010  a także certyfikaty księgowe potwierdzone egzaminem w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie poszerzone o dodatkowe pakiety zwiększające bezpieczeństwo klientów. Powierzone nam dane oraz dokumenty są odpowiednio przechowywane, archiwizowane i zabezpieczane, co daje klientom gwarancję bezpieczeństwa.

 

Wyślij do nas wiadomość:

^