Outsourcing kadrowo-płacowy

Świadczymy usługi związane z prowadzeniem prac administracyjnych firm z zakresu kadr i płac. Jeśli zależy Ci na delegowaniu w pełni swoich działań lub jedynie częściowo, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym w Poznaniu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w pełni wspomóc Twoje przedsiębiorstwo z zakresu prowadzenia dokumentacji wszystkich osób zatrudnionych w firmie.

Zalety outsourcingu kadrowo-płacowego

Dzięki powierzeniu nam tych prac, masz możliwość oddelegowania sporej części działań administracyjnych i możesz w pełni poświęcić się realizacji celów typowo strategicznych firmy. Nasi pracownicy zajmą się wszystkim, począwszy od przygotowania dokumentów potrzebnych do zatrudnienia pracowników przez ewidencję akt osobowych, sporządzanie sprawozdań, kartotek, raportów, po wypisywanie urlopów wypoczynkowych, macierzyńskich oraz doradztwo.

Najnowsze oprogramowanie do obsługi kadrowo-płacowej

Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem do obsługi kadrowo-płacowej, dzięki czemu nie będziesz musieć samodzielnie dokonywać zakupu i aktualizacji koniecznych narzędzi. Ponadto zawsze masz wgląd w prowadzoną przez nas dokumentację, a w razie potrzeby przygotujemy Ci wszystkie potrzebne akta osobowe zatrudnionych pracowników. Dzięki nawiązaniu współpracy z Biurem Rachunkowym Value Business z Poznania nie musisz stale śledzić wszystkich zmieniających się przepisów i interpretacji prawnych czy administracyjnych. Możesz w pełni powierzyć nam te zadania. 

 

Outsourcing kadrowo-płacowy

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i nawiązania współpracy. Gwarantujemy rzetelne podejście do powierzonych nam zadań oraz profesjonalizm. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy outsourcingowej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Wyślij do nas wiadomość:

^