Biznesplan

Pomagamy w przygotowaniu biznesplanu, który umożliwi efektywne rozpoczęcie działalności gospodarczej. Specjaliści Biura Rachunkowego Value Business z Poznania posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu profili działalności, zestawiania wydatków, określania szans na powodzenie danej działalności.

Biznesplan powinien uwzględniać nie tylko rentowność całego przedsięwzięcia, ale również zagadnienia związane z aktualnymi wymogami, które stawiane są przez państwo. Warto skorzystać z pomocy przy określaniu celów budżetowych oraz prognoz finansowych.

Pomoc w stworzeniu biznesplanu

Stawiamy zarówno na możliwości, jak i potrzeby finansowe, które zapewnią rozwój firmie. Kluczowym elementem dla nas jest rzetelność. Na rynku wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego zagadnienia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać wprawę w sporządzaniu dokumentów niezbędnych do przedłożenia odpowiednim organom, ze szczególnym uwzględnieniem banku bądź inwestora.

Wykonany przez Biuro Rachunkowe Value Business z Poznania biznesplan stanowi rzetelną podstawę do ubiegania się o dodatkowe dofinansowanie, również od inwestorów zewnętrznych. Oferujemy pomoc zarówno w przypadku małych, jak i średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

 

Wyślij do nas wiadomość:

^